TRI BODA NA STARTU PRVENSTVA! ( VIDEO )

Pobeda naših odbojkašica na otvaranju sezone i sva tri boda na kontu, epilog je utakmice odigrane u Zrenjaninu gde nas je dočekao domaćin Klek iz Kleka 1:3 ( 25:19 / 16:25 / 15:25 / 9:25 )

Posle nešto lošijeg otvaranja utakmice ili se može čak reći posle odličnog prvog seta domaće ekipe, naše devojke su zaigrale dota čvršće i odlučnije i naredna tri seta lagano i rutinski završile u svoju korist. Odlična je bila Jelena Lazić sa postignutih 23 poena . Drugi poenter ekipe bila je iskusna Danijela Andrić sa 13 poena. Odličan prijem Gočanin ,Tadić i Lazić kao i dobar servis Ane Jakšić i Milice Ćeranić doveli su da ekipa na kraju utakmice slavi ubedljivo rezultatom 3:1.

Naredni protivnik je ekipa ok Beograd, koja debituje u SLS, a meč je, zbog zauzetosti hale za vikend, zakazan za četvrtak u 19 časova .