TREĆA POBEDA U TOP6 MINI LIGI – SAVLADANA ZVEZDA (VIDEO IZVEŠTAJ)

Pobedom u četvrtom kolu Mini lige , odbojkašice TENTa vratile su se u pobednički kolosek posle poraza u Ubu. U tri seta, pred 650 gledalaca, savladana je Crvena zvezda po treći put u isto toliko odigranih utakmia ove sezone.

OK TENT – OK CRVENA ZVEZDA 3:0 ( 26:24 / 25:11 / 25:20 )

Ponovo smo videli TENT na visokom nivou igre sa dosta preciznih napada, servisa i prijema. Razigrane na svim pozicijama, naše devojke nisu dozvolile iznenađenje pred svojim navijačima. Prvi set je doneo i najveću neizvesnost i pitanje je da li bi beograđanke izgledale drugačije da je taj period pripao njima. Međutim , posle triler završnice prvog seta i vođstva naše ekipe 1:0 , naredna dva seta odigrana su bez puno neizvesnosti.

TENT nastavlja borbu za prvu poziciju koju čvrsto drži još od 9.kola BPŠ SLS. Na tom putu sledeća prepreka je Železničar iz Lajkovca na gostujućem terenu. Taj susret je na programu u nedelju 15.marta uz direktan tv prenos na RTS2.