TENT protiv Dinama brani bedeme svoje dvorane

U okviru šestog kola Superlige Srbije, u goste nam stiže ekipa Dinama iz Pančeva, trenutno poslednjeplasirani tim na tabeli bez ijednog osvojenog seta.

Bilans našeg tima posle pet odigranih mečeva je tri pobede i dva poraza. U prethodnom kolu Obrenovčanke su izgubile u Staroj Pazovi sa 3:1, a svoje viđenje utakmice protiv Jedinstva, kao i ambicije protiv Dinama, izneo je za naš sajt Dušan Kovačević, pomoćni trener TENT-a.

Nadali smo se malo boljem izdanju u Staroj Pazovi. Rezultatski to i nije izgledalo tako loše, poraženi smo 3:1, ali sva tri izgubljena seta delovala su ubedljivo. Naredni protivnik biće Dinamo iz Pančeva, poslednjeplasirani tim, ali to ne sme da zavara. Do sada su igrali pretežno sa velikim favoritima. Njima tek sada predstoje dueli sa ekipama iz donjeg doma, imaju sasvim solidan tim, mislim da su nezasluženo poslednji. Ipak mi želimo i očekujemo pobedu i nastavak dobre serije u svojoj dvorani.

Oko ambicija za meč sa ekipom iz Pančeva složila se i Ana Jakšić, tehničar Energetičarki.

Nismo dale svoj maksimum protiv Jedinstva, bile su bolje na tom meču, ali to ne znači da su kvalitetniji tim, a nama ostaje da to i dokažemo u nastavku sezone. Okrećemo se utakmici protiv Dinama, spremamo se dobro, iako su poslednji niko se ne sme potceniti, pogotovo ne Dinamo. U ovoj ligi svako može svakoga da pobedi, ali naš cilj ostaje nova pobeda!– rekla je Jakšićeva i osvrnula se na “veći prostor” koji je dobila u novom klubu.

Dolazak u TENT iz Crvene zvezde ispostavio se kao pun pogodak. Zadovoljna sam radom u novoj sredini, kao i atmosferom koja je pozitivna. Dobila sam priliku da ulazim sa klupe, na prethodnim duelima sam dosta igrala, nadam se a ću imati šansu i dalje da igram i da opravdam poverenje– zaključila je Ana Jakšić.

Nešto lakšu povredu na treningu zadobila je Milica Ćeranić. Da li će Mile večeras biti u sastavu zavisi od procene lekarskog tima i odluke trenera Marijane Boričić hoće li Milicu izlagati naporu ili će pak odlučiti da odmara za predstojeće duele u Kupu Srbije i domaćoj ligi.