TENT NASTAVLJA SA POBEDAMA! (video)

NOVA POBEDA NAŠIH DEVOJAKA ! U PRVOJ UTAKMICI ČETVRTFINALA KUPA SRBIJE TENT – VIZURA 3:0 ( 25:21 / 25:14 / 25:21 )

Posle prvog ovosezonskog poraza prethodnog vikenda od ekipe Uba , naše odbojkašice savladale su velikog protivnika, ekipu Vizure maksimalnim rezultatom i ostvarile veliku i značajnu prednost pred revanš. Krenula je Vizura jako u prvom setu ali su se naše devojke brzo konsolidovale i do kraja držale meč u svojim rukama. Blagi pad u trećem setu i vođstvo gošći prekinula je serijom servisa Danijela Andrić. U tom trenutku , TENT paravi 9:0 i dolazi do pobede.

Sledi nastavak prvenstvene trke i utakmica sa aktuelnim šampionom države, dvostrukim uzastopnim osvajačem Kupa Srbije i vlasnikom Superkupa, ekipom Železničara iz Lajkovca. Veliki derbi je na programu u subotu 23. novembra u hali u Obrenovcu sa početkom u 18.00 uz direktan tv prenos na RTS 2.