TENT ČUVA PRVO MESTO U BPŠ SUPER LIGI SRBIJE

Posle pet odigranih utakmica u Banka Poštanska štedionica Super ligi Srbije odbojkašice TENTa još uvek ne znaju za poraz!!! Posle Kleka, Beograda, Vizure, Partizana, savladana je i ekipa Spartaka u Subotici rezultatom 3:0 (25:14 / 25:11 / 25:18)

Odličnu igru od početka utakmice pokazale su naše devojke i reklo bi se rutinski odigrale ceo meč. Moramo napomenuti i da je ekipa Spartaka nastupala u dosta izmenjenom sastavu i da su na momente pružale odličan otpor. Međutim , razlika u kvalitetu ove dve ekipe je u ovom trenutku evidentna i sama činjenica da je meč trajao 67 minuta govori o tome kakav je bio odnos snaga na terenu.

Malu mrlju na pobedu ostavio je momenat u prvom setu kada se povredila Saška Đurović koja je do tada imala izuzetno zapažen učinak na mreži uzevši nekoliko vezanih poena upravo blokom posle kojeg se u jednom trenutku povredila i morala da napusti teren u suzama.

Sledeće kolo TENT čeka Crvenu zvezdu u Obrenovcu.