TENT BEZ POLUFINALA KUPA SRBIJE

Odigrana je druga utakmica  četvrtfinala Kupa Srbije , Crvena zvezda – TENT 3:2 ( 25:20 15:25 20:25 25:21 15:8 )

Bile su nadomak iznenađenja naše devojke,imale odličnu priliku da se u potpunosti revanširaju Zvezdi za poraz u prvoj utakmici…sreća je ovaj put izostala. Posle vođstva Zvezde u prvom setu,kada smo jako stisnuto ušli u meč,dolazi do opuštanja tog grča i fenomenalne igre u naredna dva seta pa čak i na samom početku četvrtog. Funkcionisalo je u svim segmeentima, od prijema preko napada do odbrane u bloku i polju. Četvrti set donosi i prednost na samom početku ,5:2 za nas…Od tog trenutka serija Crvene zvezde 8:0 i preokret na 10:5 . Bilo je jasno da pobednik četvrtog seta odlazi u polufinale. Nama je bila dovoljna bilo koja pobeda u tom setu. Rezultat se kretao gotovo poen za poen sve do 21:21 ,ali na žalost nismo izdržali do kraja i uz više sreće sa druge strane mreže ,Zvezda prolazi u narednu rundu. Čestitke Crvenoj zvezdi i puno uspeha u narednim utakmicama u nacionalnom kupu.

Peti set je odigran više kao revijalni. Ono što je nama bilo važno u tom setu,jeste činjenica da je trener Gršić na teren poslao kadetkinje i juniorke našeg tima. Isailović,Cvetković,Mijatović,Đurović praktično prva postava juniorske ekipe,uz Tadić i Lukić,pokazali su jasno u kom pravcu idemo…Još jedan jako bitan detalj je i povratak na teren Nevene Đurić koja je duži period odsustvovala zbog povrede leđa.

TENT nastavlja takmičenje u Super ligi Srbije utakmicom 11.kola na vrućem terenu u Subotici. Meč je na programu u nedelju 02.12. sa početkom u 18:00. I tu utakmicu prenosićemo direktno na našoj facebook stranici – link za prenos