PORAZ U RUMI, ŠAMPION PREJAK ZA TENT

U prvoj utakmici predposlednjeg kola ligaškog dela BPŠ Superlige Srbije , u Rumi , Vizura - TENT 3:0 , po setovima 25:19 , 25:15 , 25:19.

Na teškom gostovanju za naš tim upisan je novi poraz. Šampionke iz Rume ,ekipa Vizure, bila je u ovom trenutku prejak protivnik za naše devojke. Tokom celog meča, domaći sastav je kontrolisao rezultat i praktično već na polovini svakog seta sticao nedostižnu prednost za nas. Moramo biti i iskreni i reći da su odbojkašice TENT-a tokom cele utakmice pružale svoj maksimum,trudile se da dosvoje svaki poen i nisu se predavale do poslednjeg trenutka utakmice. Čestitamo im na borbenosti, upornosti i želji da se što bolje predstave malobrojnoj publici u   SC Ruma .

Ono što nas sve raduje je povratak na teren Milice Ćeranić koja je posle duže pauze,skoro dva meseca, zaigrala u drugom i trećem setu i uspela čak i da upiše poene (2). Jelena Lazić i Kristina Bjelić osvojile su po 10 poena na utakmici, Ana Jakšić 6, Saška Đurović 3 a svoju šansu iskoristila je,i starter u postavi na sinoćnoj utakmici, Ana Jeković osvojivši 5 poena .

Na kraju meča trener Marijana Boričić nije bila zadovoljna ni igrom ni rezultatom svoje ekipe, ali je naglasila da je ipak ekipa Vizure bila apsolutni favorit pred ovaj meč i da će se iz ove utakmice izvući dobre pouke pred ono što nas čeka a to je poslednje kolo i duel sa Lajkovcem , kao i utakmice u plej of doigravanju.

Sledeću utakmicu naše devojke igraju u subotu 24.02.2018. u 19h u Hali sportova SKC "OBRENOVAC"