Pobeda protiv Srema i plasman u 1/4 finale Kupa Srbije (VIDEO)

Pobeda odbojkašica TENT-a u osmini finala domaćeg kupa. Na gostujućem terenu u Mitrovačkoj gimnaziji u Sremskoj Mitrovici savladana je ekipa gžok SREM rezultatom 0:3 ( 13:25/13:25/25:26 ). Relativno lako osvojile su prva dva seta naše devojke. Dobrim servisom i prijemom za kratak vremenski period stižemo do 0:2 u setovima. Međutim,manji pad koncentracije na početku trećeg seta dovodi do prednosti domaće ekipe. Tent uspeva da se približi na 22:21 pa čak ,iako su sremice imele set loptu na 24:22 , da okrene rezultat u svoju korist i na kraju trijumfuje sa 24:26 u trećem setu i konačnih 0:3 za našu ekipu. U ovoj fazi takmičenja nije bilo iznenađenja, dalje su se,pored TENT-a, plasirali Crvena zvezda,Vizura,Dinamo Pančevo,Železničar Lajkovac,Ivanjica, Partizan i Stara Pazova. Naredna utakmica našeg tima je već u nedelju,kada nam u okviru četvrtog kola SL Srbije u goste dolazi upravo ekipa gžok Srem. Novi duel je na programu 05.novembra sa početkom u 19h .