NOVI SUSRET SA VIZUROM – XII kolo BPŠ SLS / SKC 18.00

Pred nama je dvanaesto kolo Banka Poštanska štedionica Super lige Srbije u kojem će po četvrti put ove sezone snage odmeriti višestruki šampion Srbije Vizura Beograd i naše devojke.

U prvom meču koji je odigran u Beogradu u okviru trećeg kola prvenstva videli smo fantastičnu odbojku i preokret koji su napravile tentovke vrativši se posle 0:2 do pobede i konačnih 3:2. Bila je Vizura i oslabljena u tom meču , što ih je dugo pratilo u dosadašnje delu takmičenja, ali i pored svih problema pokazala se kao veoma jak i nezgodan protivnik.

Ubrzo je usledio i dvomeč u kupu Srbije. Četvrtfinalni mečevi igrani su prvo u Obrenovcu gde je slavio TENT rezultatom 3:0 a zatim i revanš u Beogradu koji je ponovo doneo mnogo uzbuđenja. Vizura je možda bila i nadomak plasmana u narednu rundu jer je vodila sa 2:0 u setovima a najbitniji detalj meča, može se reći , bio je završnica prvog seta i velika prednost domaće ekipe, čak 24:14. No na scenu tada stupila je Bojana Gočanin i vratila TENT u mirniji nastavak meča pošto je taj set završensa svega 5 poena razlike. Pobedom u trećem setu TENT je obezbedio plasman u polufinale pa je zbog toga i konačna pobeda Vizure 3:1 bila samo formalna stvar. Inače taj poraz je jedini poraz ove sezone pored poraza koji smo doživeli u Ubu u 7.kolu prvenstva.

NOVI ZVANIČNI KALENDAR KLUBA ZA 2020.

Nema sumnje da će i ovaj susret dve ekipe proći sa mnogo neizvesnosti i da će biti još jedan pravi superligaški derbi. Utakmica počinje u 18.00 a ulaz u halu je besplatan. Ovo je ujedno i poslednji meč ove godine pred našim navijačima pa je to još jedan razlog više da dođete i svojim prisustvom nagradite devojke za sve što su uradile od početka prvenstva ! ČEKAMO VAS