KUP SRBIJE : POBEDA PROTIV UBA , U ČETVRTFINALU NA CRVENU ZVEZDU

U osmini finala kupa Srbije odbojkašice Tenta savladale su ekipu žok UB,na domaćem terenu, rezultatom 3:0 ( 25:15 / 25:14 / 25:19 ).

Tent je poslednji četvrtfinalista nacionalnog kupa,pošto je sinoć za samo 70 minuta igre savladao ekipu iz Uba maksimalnim rezultatom 3:0. Nisu naše devojke dozvolile da se dogodi iznenađenje i praktično odigrale utakmicu u kojoj je gostujuća ekipa svedena na mali broj osvojenih poena. Izuzetno raspoložene Jelena Lazić i Nataša Čikiriz lako su osvajale poene za domaći sastav uz pomoć povratnika na teren Bojane Boše Radulović. Šansu da se predstavi domaćoj publici imala je i Mina Mijatović kojoj je ovo prva veća minutaža ove sezone. Mina je iskoristila priliku na pravi način i pokazala da se na nju može ozbiljno računati u narednim utakmicama.

I pored izuzetno lošeg vremena ,kiše i činjenice da je bio radni dan, ni ovog puta nije izostala podrška najbolje publike . Podršku tentovkama sinoć je pružilo blizu 400 navijača što nas raduje pred izuzetno važne duele sa Crvenom zvezdom.

Već u nedelju 28.10. na programu je utakmica šestog kola BPŠ SLS upravo protiv beogradskih crveno belih koja će sa početkom od 18 časova biti direktno prenošena na RTS-u. Isti rival nas očekuje i u dvomeču četvrtfinala nacionalnog kupa,a prvi duel je za sedam dana ,u sredu 31.10. takođe u Obrenovcu.

VIDEO sa izjavama aktera ove utakmice pogledajte na našem (link) YouTube kanalu okTENTtv